مدتی پیش داشتم تو اینترنت چرخی میزدم که به یک مستد جالب به نام The Loop برخوردم؛ دیدمش و خوشم هم اومد. به خودم گفتم چرا تا حالا به فکرم نرسیده بود که مستندای خوب مرتبط با تخصصم رو ببینم. برای همین به سرچ کردن ادامه دادم تا به مستند Design Disruptors برخوردم. به نظر کاملا حرفه ای و اصولی میمومد. هر دوتا مستندی که تا الان گفتم توسط Invision درست شده. داشتم به سرچ کردن ادامه میدادم که این مقاله در Medium رو خوندم. در این مقاله بود که مستند سومی هم به لیستِ مستندایِ جالبِ خودم اضافه شد. اسمش Design Is Future بود. همشونو دانلود کردم و تو کانال آپارات خودم به نام “مبین کاردگر” آپلود کردم.

“The Loop”

این مستند که توسط شرکت Invision تهیه و تدارک دیده شده، داستان تحول شرکت IBM از طریق تفکر طراحی رو نشون میده.

“Design Disruptors”

آینده کسب و کار توسط شرکت ها و محصولاتشون نوشته میشه که صنایع بزرگ میلیون دلاری با نادیده گرفتن این نکته ی مهم با بحران مواجه شدن. این مستند شما رو به ۱۵ شرکت بزرگ با ارزش بیش از یک تریلیون دلار میبره. وقتی پای صحبت این افراد میشینید با نگرش جدیدی آشنا میشید که دلیل میلیون دلاری بودن شرکت هاشونه.

 

“Design Is Future”

این مستند حاصل آخرین کنگره ی Design Is Future که در موزه ی طراحی بارسلونا برگزار شد هست. این کنگره در حاشیه ی هفته ی طراحی بارسلونا BDW برگزار شد. در این کنگره ۱۵ نفر از افراد برجسته ی حوزه ی طراحی سخنرانی کردند.

 

مبین کاردگر

نویسنده مبین کاردگر

مبین کاردگر هستم. در زمینه ی رابط و تجربه ی کاربری فعالیت میکنم و با چندین استارتاپ همکاری داشتم و دارم. در حال حاضر به صورت فریلنس فعالیت میکنم. عاشق یادگیری ام و همیشه دنبال سخت ترین چالش ها هستم.

نوشته های بیشتر از مبین کاردگر

پیوستن به بحث و گفتگو یک نظر

نظرتان را بگویید