پتانسیل جامعه طراحان uxbook و همچنین نیاز بازار کسب و کار باعث شد تا رهنو به هدف تمرکز بر ارتقا بازار طراحی تجربه کاربری اکوسیستم کسب و کاری ایران و همچنین ارتقا سطح کیفی کسب و کار ها متولد شود. مقدمات کار به صورت تیمی فراهم شد و جلساتی نیز به صورت آنلاین و حضوری برای گرفتن تصمیمات مهم در این مسیر برگزار شد. علاوه بر این امور تست های کاربردپذیری و مصاحباتی با صاحبین کسب و کار برگزار گردید و این حرکت مسیر خود را براساس نتایج مشاهدات و تحلیل های بدست آمده اصلاح کرد. در این مسیر با پستی ها وبلندی های مختلفی روبرو شدیم، از آنها عبور کرده و همچنین خود را برای چالش های آینده نیز آماده کرده ایم.

ما با آغوشی باز از همکاری با دوستانی که باعث هم افزایی در این بازار شود استقبال می کنیم و امیدواریم در آینده حلقه اتصال خدمات طراحی و توسعه کسب و کار ها نیز به همین طریق تقویت گردد. هدف استودیو رهنو ایجاد بستری برای انجام پروژه های تجاری طراحی تجربه کاربری در قالب کار تیمی می باشد که هم طراحان مجرب این حوزه و هم کسب و کار ها را مورد هدف قرار می دهد. استودیو رهنو متعلق به همه همکاران فعال و سخت کوش ما در جامعه طراحان تجربه کاربری uxbook است.

تیم ما در نظر دارد که این برنامه را به صورت قدم به قدم دنبال کند.در شروع ما تصمیم گرفتیم تا خدمات اثر بخش تر خود را در اولویت قرار داده و ارائه دهیم تا این خدمات توسط گروه بزرگتری از کسب و کار ها قابل استفاده باشد. به همین دلیل در حال حاضر ما با افتخار، دو سرویس طراحی صفحات فرود استاندارد و همچنین انجام تست های کاربردپذیری را به کسب و کار ها ارائه می دهیم.

در حال حاضر در دو شهر تهران و شیراز شعبه داریم و از صحبت با کسب و کار ها، طراحان و تیم های توسعه نرم افزار استقبال میکنیم و بسیار خوشحال می شویم.

www.rahnostudio.com

۸۹۹۸ ۲۸۴۲ ۰۲۱

info[@]rahnostudio.com

تهران : خیابان ولیعصر ، نبش ناصری ، برج کیان ، طبقه پانزدهم ، سروکورپ

شیراز: خیابان نشاط، مجتمع صدرا و سینا، شتاب دهنده کسب و کار نوران

سامان وحدت

نویسنده سامان وحدت

سامان وحدت هستم در زمینه طراحی و توسعه سیستم های نرم افزاری فعالیت می کنم . اعتقاد دارم که در فرصت کوتاه زندگی باید آموخت ، آموزش داد و برای بهبود زندگی خودمون و دیگران تلاش کرد . خلاقیت مهمترین چیز برای پیشرفت هست . نگرش و تفکر سیستمی در تمام وجه های زندگی رو به عنوان یک اصل قبول دارم . و همیشه باور دارم که باید خوب تمام بشیم و به گفته دکتر فرهنگ خوبی ها رو زندگی کنیم .

نوشته های بیشتر از سامان وحدت

نظرتان را بگویید