کتاب در یک نگاه

 


 

مقدمه نویسنده

 

ایجاد یک تجربه کاربری خوب اغلب کلید موفقیت یک محصول است. از این گذشته اگر اولین تجربه کاربران بد باشد، چه تعداد مشتری به یک محصول یا خدمات شانس دومی می دهند؟ اگر شما در ایجاد یک محصول دخیل هستید، باید تمامی بخش های تجربه کاربر را طراحی کنید تا مشتریان شما راضی و خوشحال به نظر برسند. البته طراحی تجربه کاربری جنبه های بسیاری دارد، تلاش برای یادگیری همه چیز و به یک باره، ممکن است موجب سر درگمی شما بشود.

به همین دلیل بود که ما این کتاب eBook رو نوشتیم. کار بر روی پروژه هایی که در زمینه طراحی  UX  انجام می دهیم ما را به سمت برخی از بهترین شیوه های امتحان شده و واقعی سوق داده است که می توانید در اکثر  پروژه های طراحی نرم افزار آنها را اعمال کنید، خواه یک طراح، تولید کننده محتوا، توسعه دهنده یا ترکیبی از نقش‌های مختلف را بر عهده داشته باشید. امیدواریم که این کتاب بتواند ضمن تقویت مفاهیمی که در حال حاضر آموخته اید و از کمی قبل تر در حال اجرای آن در پروژه های خودتان هستید، ترفندهای جدیدی را به شما یاد بدهد.

از این کتاب به بهترین وجه و متناسب با نیازهای خودتان استفاده کنید. هر تمرین را به تنهایی انجام دهید. چند تمرین را در پروژه های بعدی خود به کار ببرید؛ این نکات را با تیم طراحی به اشتراک بگذارید؛ و آن‌ها را به جعبه ‌ابزار ux خود اضافه کنید.

عنوان کتاب

۵۰ ترفند کاربردی برای طراحان تجربه کاربری

مشخصات کتاب

عنوان اصلی : ۵۰ UX Best Practices
سال انتشار : ۲۰۱۷
تعداد صفحات : ۶۱ صفحه
سطح : متوسط

مترجم

 سامان وحدت
 سینا قدسی

 نحوه تهیه کتاب  

کتاب “ ۵۰ ترفند کاربردی برای طراحان تجربه کاربری ” را  می توانید بصورت مستقیم توسط لینک زیر دریافت کنید.

دانلود نسخه pdf

شما می توانید همچنین با استفاده از فرم زیر مشترک خبرنامه uxbook شوید.

پیوستن به بحث و گفتگو 7 نظر

نظرتان را بگویید