اولین کتاب چاپی تیم uxbook ارائه شد.

کامل ترین منبع کاربردی و گام به گام، برای یادگیری اصول طراحی تجربه کاربری.


چرا باید ایـن کـتاب رو داشته باشیم؟

اگر تصمیم دارید شغل تجربه کاربری رو برای آینده شغلی خودتون انتخاب کنید و در اون حرفه ای بشید، این کتاب بهترین راهنما برای شما است. در این کتاب شما به صورت کلی با دیدگاه های مربوط به کاربر، نحوه تفکر، رفتارها وانگیزه هایی که یک کاربر در حین استفاده از یک محصول و یا خدمات می تونه داشته باشه آشنا می شین. کتاب پیش رو یکی از پرفروشترین کتاب ها در زمینه طراحی تجربه کاربری در وب سایت آمازون هست و بسیاری از طراحان تجربه کاربری توسط این کتاب وارد دنیای طراحی شدند. البته یکی از مهمترین مباحثی که در این کتاب آموزش داده شده ، شناخت کاربران هست که هسته اصلی طراحی تجربه کاربری ست. برای خرید این کتاب دلایل زیادی وجود داره، که در اینجا به چند مورد از اونها اشاره می کنیم.

تجربه کاربری رو به سادگی یاد بگیرید

این کتاب در ۱۴ فصل و ۱۰۰ درس کوتاه به صورت گام به گام تمام فرایند طراحی تجربه کاربری رو به شما آموزش میده. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب برای شما این هست که برای شروع به هیچ پیش نیاز و آموزشی، احتیاج ندارید!

وارد جامعه UXbook بشید

شما با ثبت اطلاعات خود در هنگام خرید این کتاب، وارد جامعه طراحان تجربه کاربری UXbook خواهید شد. UXbook یک جامعه فعال و پویا از طراحان تجربه کاربری ایران است که برنامه های بسیاری برای ارتقاء این جامعه در نظر داره و در حال اجرای اونهاست. UXbook جایی ست که شما به عنوان یک طراح تجربه کاربری می توانید دیده شوید!

برای تمام پروژه ها، یک راهنمای همیشگی داشته باشید

این کتاب یک مرجع کامل و طبقه بندی شده برای تمام فرایندهای تجربه کاربری ست و شما می توانید براساس فصل های کتاب برای خود یک چک لیست تهیه کنید. اگر تصمیم دارید فصل بخصوصی رو مطالعه کنید و یا به عنوان یک منبع علمی از آن بهره مند شوید، این کار امکان پذیر هست.

برای ورود به بازار کار آماده شوید!!

این کتاب به نحوی سازماندهی و نگارش شده که شما را برای ورود به بازار کار آماده می کند. لازم به ذکر است در فصل چهاردهم با عنوان “برای خود یک شغل پیدا کنید” میتوانید با نکات کلیدی و با ارزشی برای ورود به بازار کار آشنا شوید.


کامل ترین منبع کاربردی و گام به گام، برای یادگیری اصول طراحی تجربه کاربری

🎁کد تخفیف : uxbook
برای خرید در روز اول!! (۱ آبان ۹۷ )
محل ثبت کد تخفیف : صفحه پرداخت زرین پال

خرید آنلاین با ارسال رایگان 👇👇

  print.uxbook.org print.uxbook.org

این کمپین تا آخر آبان ادامه دارد.
زمان ارسال ماه آذر .
پشتیبانی :
https://t.me/uxbook_support 

سامان وحدت

نویسنده سامان وحدت

سامان وحدت هستم در زمینه طراحی و توسعه سیستم های نرم افزاری فعالیت می کنم . اعتقاد دارم که در فرصت کوتاه زندگی باید آموخت ، آموزش داد و برای بهبود زندگی خودمون و دیگران تلاش کرد . خلاقیت مهمترین چیز برای پیشرفت هست . نگرش و تفکر سیستمی در تمام وجه های زندگی رو به عنوان یک اصل قبول دارم . و همیشه باور دارم که باید خوب تمام بشیم و به گفته دکتر فرهنگ خوبی ها رو زندگی کنیم .

نوشته های بیشتر از سامان وحدت

نظرتان را بگویید